Opravy a servis okuliarov

Opravy a úpravy

Aj vám sa určite už niekedy stalo, že ste vaše okuliare prisadli, že vám spadli alebo sa s nimi „pohrali“ vaše deti, poprípade sa uvoľnila skrutka, praskol silon, odpadlo sedielko alebo sa určitým spôsobom deformovali a už vám na tvári nesedia tak, ako keď boli nové. V takom prípade ich bez problémov prineste k nám a ak to bude čo i len trochu možné, tak vám ich dáme späť skoro ako nové.

Čistenie ultrazvukom

Po určitom čase sa môže stať, že na určitých miestach vašich okuliarov sa začnú usadzovať nečistoty a nech sa akokoľvek snažíte, nedokážete ich vyčistiť. Je preto dobré ich raz začas nechať vyčistiť ultrazvukom, ktorý sa dostane na každé, aj to najmenšie miesto.

Výmena náhradných dielov

Môže sa stať, že sa okuliare poškodia do takej miery, že už ich nie je možné upraviť, tak jedinou možnosťou ostáva objednať nový náhradný diel. V prípade, že sú okuliare kupované u nás, aj niekoľko rokov dozadu vieme zistiť model ktorý ste si kúpili a objednať náhradný diel. Ak okuliare nie sú kupované u nás je to o niečo komplikovanejšie, ale pokiaľ to bude možné taktiež vám radi pomôžeme.

Opravy a servis okuliarovZGNlN